این گزینه برگه خانگی این وب سایت را به حالت نخست باز مي گرداند. بازگرداندن همه ابزارک ها یا دسته بندی های بسته شده.

بازگردانی

بخشی از تغییرات صورت گرفته در چند روز گذشته

از چند روز گذشته تاکنون تغییراتی کوچکی به شرح زیر در چند بخش وب سایت صورت گرفته است:

  • ایجاد بخش خبرهای غیرفارسی: با انتقال محتوای ابزارک گشت و گذاری در دنیای دامنه از نوار کناری به منظور افزایش سرعت بارگذاری برگه های وب سایت , بروزرسانی محتوای این بخش کماکان بصورت خودکار صورت می گیرد.
  • ایجاد بخش کوپن دامنه: با حذف دسته بندی کوپن دامنه , به منظور بروزرسانی سریعتر , ضمن اینکه بدلیل بروزرسانی خودکار محتوای این بخش , مسوولیت کوپن های نامعتبر معرفی شده بطور کامل از عهده وب سایت خارج شد , خوراک های این بخش در حال گسترش می باشد.
  • ایجاد بخش فهرست پیوند: این بخش در وهله نخست به منظور معرفی آدرس همه وبگاه های فارسی فعال در زمینه های مرتبط با صنعت دامنه ایجاد شده است که در حال حاضر در حال گسترش می باشد , امکان دارد ماهیت این بخش از وب سایت در آینده تغییرات کوچکی داشته باشد.
  • ایجاد بخش دریافت فایل: این بخش به منظور به اشتراک گذاری پرونده های مرتبط با صنعت دامنه ایجاد شده است که در حال حاضر خالی از محتوا می باشد.
  • افزوده شدن امکان اشتراک گذاری یا نشانه گذاری به نوشته ها: این امکان به منظور سهولت دسترسی کاربران گرامی به منظور توسعه محتوای وب سایت , افزوده شده که در قسمت پایین هر نوشته در دسترس می باشد.
  • افزوده شدن نمایه شبکه های اجتماعی وب سایت: این امکان به منظور سهولت دسترسی کاربران گرامی به محتوای وب سایت خارج از محیط آن , افزوده شده که در ابزارکی به نام شبکه دامنه برتر در دسترس می باشد.

اعمال تغییرات دیگری برروی وب سایت در دست اقدام می باشد که در زمان انجام , در زمینه کیفیت و کمیت آن اطلاع رسانی خواهد شد.

دیدگاهی بفرستید