این گزینه برگه خانگی این وب سایت را به حالت نخست باز مي گرداند. بازگرداندن همه ابزارک ها یا دسته بندی های بسته شده.

بازگردانی

به‌ فروش گذاشته شدن بزرگ ترین ثبت کننده دامنه

شرکت میزبانی و ثبت‌کننده نام دامنه آمریکایی GoDaddy.comGoDaddy.com به فروش گذاشته شد.

به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بر اساس گزارش وال استریت ژورنال به نقل از منابع آگاه، این شرکت می‌تواند در طول روند حراج پیشنهادهایی به ارزش حداکثر یک میلیارد دلار را جذب کند.

بر اساس این گزارش، Go Daddy Group که صاحب GoDaddy.com است، شرکت سرمایه‌گذاری Qatalyst Partners را به خدمت گرفته تا این حراجی را مدیریت کند.

دلایل اصلی به فروش گذاشته شدن GoDaddy مشخص نشده اما احتمالا این شرکت قصد دارد یک شرکت سهامی عمومی شود؛ روندی که پیش از این یک بار به آن مبادرت کرده اما دست کشیده بود.

این شرکت در سال ۲۰۰۶ نزد کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا برای تبدیل شدن به شرکت سهامی عمومی تقاضا کرد اما مدتی بعد آن را پس گرفت.

بنابر ارزیابی برخی از منابع، درآمد این شرکت که علاوه بر نام‌های دامنه، خدمات تجارت الکترونیک، امنیت و خدمات دیگر به مردم و شرکت‌ها می‌فروشد، در سال گذشته میلادی بین ۷۵۰ تا ۸۰۰ میلیون دلار بوده است که این رقم ارزیابی قیمت فروش یک میلیارد دلاری را تقویت می‌کند.

شرکت‌های Register.comRegister.com و Network Solutions که دو رقیب کوچک‌تر GoDaddy.com هستند، هر دو در دست شرکت‌های سرمایه‌گذاری خصوصی هستند.

اوایل سال جاری “وکتور کپیتال” Register.com را به مبلغ ۱۳۵ میلیون دلار به ثبت کننده وب و ارایه کننده طراحی Web.comWeb.com Inc فروخت. ثبت کننده دامنه Network Solutions متعلق به “جنرال آتلانتیک پارتنرز” است.

در نگارش این نوشته مورد استفاده قرار گرفته:

دیدگاهی بفرستید