این گزینه برگه خانگی این وب سایت را به حالت نخست باز مي گرداند. بازگرداندن همه ابزارک ها یا دسته بندی های بسته شده.

بازگردانی

ایمیلی با ۳۴۵ حرف

یک کاربر اینترنت موفق شد رکورد طولانی‌ترین و فعال‌ترین آدرس ایمیل دنیا را به خود اختصاص دهد. به گزارش خبرگزاری مهر، این کاربر که «پیتر کریگ» نام دارد، آدرس ایمیلی را ساخته است که از ۳۴۵ حرف تشکیل شده است.

براساس گزارش دیوایس، این آدرس بسیار طولانی به شرح زیر است.

contact-admin-hello-webmaster-info-services-peter-crazy-but-oh-so-ubber-cool-english-alphabet-loverer-abcdefghijklmnopqrstuvwxyz@please-try-to.send-me-an-email-if-you-can-possibly-begin-to-remember-this-coz.this-is-the-longest-email-address-known-to-man-but-to-be-honest.this-is-such-a-stupidly-long-sub-domain-it-could-go-on-forever.pacraig.com

در این آدرس پیش از علامت @ نوشته شده است: تماس با مدیریت. سلام. سرویس اطلاع‌رسانی وب مستر پیتر دیوانه، البته اوه، خیلی دوست داشتنی و عاشق الفبای انگلیسی (و بعد ۲۳ حرف الفبای انگلیسی).

پس از علامت @ این کاربر نوشته است: لطفا سعی کنید که به من یک ایمیل بزنید، اگر شاید شما نتوانید شروع به یادآوری این کنید، چرا که این طولانی‌ترین آدرس ایمیل شناخته شده برای انسان است، اما صادق باشید. این همچنین بی‌مزه‌ترین زیر دامنه طولانی نیز هست. این می‌تواند برای همیشه ادامه داشته باشد.

در نگارش این نوشته مورد استفاده قرار گرفته:

دیدگاهی بفرستید