این گزینه برگه خانگی این وب سایت را به حالت نخست باز مي گرداند. بازگرداندن همه ابزارک ها یا دسته بندی های بسته شده.

بازگردانی

کوپن اینترنتی و کاربرد آن در امر دامنه

در بازاریابی , کوپن (Coupon) , بلیط یا سندی است که می تواند برای اعمال تخفیف مالی موقع خرید محصول در اختیار مشتری قرار داده شده باشد. بطور عادی کوپن ها بوسیله تولیدکننده کالاهای معتبر یا بوسیله فروشندگان منتشر می شود تا در خرده فروشی ها به عنوان بخشی از عامل تشویق کننده برای فروش استفاده شود. کوپن ها اغلب بطور گسترده بوسیله نامه , مجله ها , روزنامه ها , اینترنت , دستگاه های رسانه ای قابل حمل مثل تلفن های همراه توزیع می شود. از آنجا که کوپن ها معمولا در بازارهای هدف یا مناطقی خاص منتشر می شود باعث ایجاد شکلی از یک تبعیض قیمتی هم می شود.

کوپن اینترنتی

کوپن اینترنتی (Internet Coupon) یا بطور ساده تر کاربرد کوپن در اینترنت که بصورت یک رشته شماره سریال حاوی عدد یا حرف یا مخلوطی از هر دو منتشر می شود هم معمولا برای کاهش هزینه یا انجام حمل و نقل رایگان با اعمال یک تخفیف نقدی خاص یا تخفیف درصدی یا پیشنهادی دیگر برای تشویق مشتری به خرید یک محصول خاص یا خرید از یک خرده فروشی خاص می باشد.

کاربرد کوپن اینترنتی در امر دامنه

این کوپن ها که عمدتا بوسیله ثبت کننده ها و در مواردی نادر بوسیله نمایندگان (Reseller) آن ها در اختیار مشتری قرار می گیرد معمولا کاربردهایی از این دست دارد:

  1. تخفیف نقدی یا درصدی برای ثبت دامنه (Domain Registration)
  2. تخفیف نقدی یا درصدی برای تمدید دامنه (Domain Renewal)
  3. تخفیف نقدی یا درصدی برای انتقال دامنه (Domain Transfer)
  • این تخفیف ها می تواند در یک بازه زمانی خاص یا حتی بدون تاریخ انقضا برروی هر یک از موارد بالا بنا به صلاحدید آن ثبت کننده یا نماینده اعمال شود.
  • این تخفیف ها می تواند بروی ثبت , تمدید یا انتقال دامنه با پسوندی خاص اعمال شود.
  • این تخفیف ها می تواند فقط برای مشتری های پیشین آن ثبت کننده یا نماینده یا حتی بصورت عمومی و برای هر مشتری تازه ای اعمال شود.
  • این تخفیف ها می تواند برای هر مشتری دارای محدودیت تعداد دفعات استفاده یا حتی بدون اعمال هیچ گونه محدودیتی از این نظر باشد.
  • این تخفیف ها اگر برای ثبت باشد می تواند فقط شامل تخفیف ثبت دامنه برای سال اول یا حتی برای سالیان بعد هم باشد.
  • و …

اعمال این تخفیف ها , نوع و کیفیت آن که در واقع یک پیشنهاد تشویقی و محرک برای مشتری محسوب می شود بطور مستقیم به سیاست یک ثبت کننده یا یک نماینده خاص مربوط می شود.

کوپن های تخفیف (Discount Coupon) که از این به بعد برای استفاده دوستان گرامی در وب سایت دامنه برتر معرفی می شود از وب سایت تعدادی از ثبت کننده ها یا مراجعی دیگر که در زمینه ارائه کوپن های تخفیف کاملا معتبر شناخته شده اند اخذ می شود , اما با این حال این وب سایت هیچ مسوولیتی در قبال عمل کردن یا نکردن این کوپن های تخفیف به عهده نمی گیرد.

در نگارش این نوشته مورد استفاده قرار گرفته:

ترجمه:

دیدگاهی بفرستید