این گزینه برگه خانگی این وب سایت را به حالت نخست باز مي گرداند. بازگرداندن همه ابزارک ها یا دسته بندی های بسته شده.

بازگردانی

درباره ما

به نام خدا

با عرض سلام و خوش آمدگویی خدمت همه بازدیدکنندگان , دوستان و همراهان گرامی وب سایت دامنه برتر ,

وب سایت دامنه برتر که در مرتبه نخست از تاریخ ۵ آذرماه ۱۳۸۷ با هدف ایجاد یک حراجی کوچک برای به حراج گذاشتن بخشی از فهرست دامنه های شخصی و انتخاب شده بوجود آمده بود , در تاریخ ۲۵ تیرماه ۱۳۸۹ و همزمان با روز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) با اعمال تغییراتی در نوع کاربری و ساختار آن به عنوان نخستین وب سایت فارسی در زمینه مسائل مربوط به دامنه های اینترنتی فعالیت دوباره خودش را با بروزرسانی به نسخه دو شروع کرد.

بخش هایی که برای شروع نسخه دو وب سایت مذکور در نظر گرفته شده قسمتی از بخش های پیش بینی شده برای گسترش فعالیت آن در آینده بوده که به امید خدا به مرور زمان با افزوده شدن آن بخش ها شاهد هرچه پرباتر شدن کیفیت خدمات وب سایت حاضر و افزایش دسترسی کاربرها در بروزرسانی محتوای منتشره آن باشیم.

امید است با ایجاد این طرح کوچک بتوانیم سهمی هرچند ناچیز در احیای مفهوم دامنه های اینترنتی , ارزش و جایگاه واقعی آن در شبکه جهانی وب داشته باشیم.

بدیهیست در این راه آغاز شده حضور و همراهی دوستان علاقه مند به مقوله دامنه های اینترنتی در کنار ما با ارائه دیدگاه های ارزشمند و همکاری مفیدشان کمک قابل توجهی به ایجاد محتوایی سودمند در جامعه رو به پیشرفت وب فارسی خواهد کرد.

موفق باشید.

محمد باقری

.